سفال و آجر

انواع سفال و آجر

سفال فوم دار

سفال تیغه‌ای

آجر ده سوراخ

سفال تیغه دار

سفال تیغه در ابعاد و قالب های مختلف ساخته می شود. از سایز ۲۰ سانتیمتری برای دیوار های جانبی ( اصطلاحا ۲۰ ساتنیمتر است و معمولا حدود ۱۷ سنتیمتر در بازار موجود است) و از سایز ۱۰ سانتیمتر برای دیوار های جداکننده داخلی ساختمان استفاده می گردد.

سفال فوم دار

سفال فوم دار سفال تیغه ای است که در طراحی آن شیاری در نظر گرفته شده تا در آن ورق فوم خشک (پلاستوفوم یا پلی استایرن) قرار گیرد یا در نوع مرغوب تر فوم تزریقی (پلی ارتان) تزریق می گردد. با اینکه این نوع سفال عایق حرارتی و صوتی مناسبی به حساب می آید و نسبت به آجر و سفال های معمولی یا بلوک سیمانی عایق حرارتی بهتری است، اما در مقابل دیوارهای نوین مانند ساندویچ پنل ها و درای وال ها در بحث عایق حرارتی و صوتی از رتبه پایین تری برخوردار است.

آجر ده سوراخ

تمام مراحل توليد آجر ماشینی ده سوراخ در كارخانه توسط ماشين انجام می‌شود. بنابراين سرعت توليد به ميزان زيادی افزايش می يابد. از انواع آجر به عنوان یک جسم متراكم و پرمقاومت، برای ساخت دیوارهای باربر استفاده می شود.اما اجرای دیوار باربر اصول و دستور العمل خاص خود را دارد. آجرهای ماشینی ۱۰ سوراخ، با ابعاد ۵*۱۰*۲۰ ، بر روی سطح بزرگتر ، ۱۰ سوراخ به قطر ۱.۵ تا ۲ سانتی متر دارند که باعث سبک شدن این آجر و نيز نفوذ بيشتر ملات سیمان می‌شوند.همچنین از سوراخ های موجود در سطح آجر برای مسلح کردن دیوار با میلگرد می توان بهره برد.

  • کلیه آهن آلات و ورق‌ها موجود می‌باشد. به دلیل نوسان قیمت با شماره 09347695600 تماس بگیرید.

شرکت سیمان سهیل کیش  ارائه خدمات ساختمانی

شرکت سیمان سهیل کیش افتخار دارد با اتکا به دانش ، تخصص و تجربه پرسنل خود ، سیستم عملیاتی و مدیریتی ، انواع مصالح ساختمانی اعم از انواع آجر و سفال ، سیمان و محصولات سیمانی ، گچ و محصولات گچی و آهن آلات وانواع شن وماسه و ...را با قیمت و کیفیت مناسب و تحویل به موقع در جزیره زیبای کیش را به مشتریان خود عرضه نماید.


پروژه‌های ساختمانی که شرکت سیمان سهیل کیش در تامین مصالح آنها همکاری داشته است